Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Suskleidžiami pastoliai statyboms ir namų ūkiui gera kaina | aivena.lt
Select Page

Suskleidžiami pastolių nuoma ir pardavimas

Suskleidziami pastoliai su ratukais patikimas daro irankis viduje ar laukeSuskleidžiami pastoliai

Vykdant statybų, apdailos ir kitus vidaus darbus, ypač, kai aktualus saugumas dirbant aukštyje, labai svarbu pasirinkti patogius įrankius.Suskleidžiami pastoliai – puikus sprendimas vidaus darbams, kai darbo vietą reikia dažnai keisti. Suskleidžiami pastoliai būtinas Jūsų pagalbininkas namuose, garaže, biure ar gamykloje kai darbo aukštis neviršija 4 m. Pastoliai lengvi, tvirtos konstrukcijos ir greitai surenkami, pagaminti iš dviejų pagrindinių dalių. Standartinė suskleidžiama pastolio dalis lengvai transportuojama ir greitai išskleidžiama. Darbinė aikštelė su neslidžiu paviršiumi yra atspari atmosferos poveikiui ir drėgmei. Pastolių paruošimas darbui trunka trumpiau nei vieną minutę.

Suskleidžiami mobilūs pastoliai

  • Darbinis aukštis iki 4 m. ( naudojant papildomas konstrukcijas).
  • Darbinės aikštelės ilgis 1,8 m. arba 2,5 m.
  • Darbinės aikštelės plotis 0,7 m. arba 1,3 m.
  • Maksimali apkrova 200 kg/m2.
  • Neslidi medinė aikštelė.
  • Lengvi ir greitai surenkami.

Suskleidžiamų pastolių surinkimo instrukcija (atsidarys naujame lange):

Suskleidžiamų pastolių instrukcija

Custers® suskleidžiami mobilūs pastoliai yra tinkamiausias variantas tuomet, kai darbai vyksta viduje – namuose, garaže, biure ar gamykloje. Papildomų konstrukcijų pagalba bokštiniai pastoliai leis pasiekti 4 metrų aukštį, o jų svoris suteiks galimybę greitai ir lengvai iš vienos darbo vietos persikelti į kitą. Bokštiniai pastoliai yra pagaminti iš dviejų pagrindinių dalių – standartinės suskleidžiamos dalies ir darbinės aikštelės. Pastaroji pasižymi neslidžiu paviršiumi ir yra atspari atmosferos poveikiui bei drėgmei, tad jeigu Jus domina pastolių pardavimas – šis įrenginys pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Standartinė suskleidžiama pastolių dalis yra greitai ir patogiai išskleidžiama – trumpiau nei per minutę mobilūs pastoliai jau bus paruošti darbui.

Tvirti suskleidžiami pastoliai užims nedaug vietos patalpoje ir užtikrins Jūsų saugumą statybose – prekės atitinka visus saugumo reikalavimus ir yra patogios naudoti.

Pastolių kaina atitinka jų kokybę – mūsų asortimente yra nauji, naudoti pastoliai – kiekvienas klientas suras labiausiai lūkesčius ir biudžetą atitinkantį variantą. Jeigu svarstote, ar įrenginiai iš tiesų atitiks Jūsų keliamus reikalavimus, siūlome pasinaudoti pastolių nuoma – tai pigesnis variantas, leisiantis išbandyti prekės privalumus ir priimti galutinį sprendimą.

Suskleidžiami pastoliai Vilniuje pasiekiami adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės pastolius.

Visų rūšių pastoliams turime platų papildomų detalių pasirinkimą, kurių pagalba rasime sprendimus ir sudėtingiausioms situacijoms.
Custers pastoliai atitinka griežčiausius Europos saugumo reikalavimus.
Dirbkite saugiai su mūsų siūlomais pastoliais!
Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/suskleidziami-pastoliai">
YouTube
LinkedIn
Instagram