Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Statybinės technikos generatorius, kokia jo pasikirtis? - Aivenos statybinė technika
Select Page

Statybinės technikos generatorius, kokia jo pasikirtis?

Statybinės technikos atsarginės dalys – alternatorius ir generatorius

Alternatorius statybinei technikaiTechnikos įkrovimo sistemą sudaro trys pagrindiniai komponentai: akumuliatorius, įtampos reguliatorius ir kintamosios srovės generatorius ar alternatorius. Tiek generatorius, tiek alternatorius – du prietaisai, generuojantys elektros energiją, tačiau turi skirtingus elektros proceso apdirbimo tipus. Iš tiesų, alternatorius yra generatoriaus tipas. O abiejų prietaisų tikslas – konvertuoti mechaninę energiją į elektrinę.

Alternatorius paprastai yra tvirtinamas šalia variklio priekyje ir varomas alkūninio veleno, kuris stūmoklių judėjimo dėka aukštyn ir žemyn paverčia į cirkuliacinį judėjimą. Dauguma kintamosios srovės alternatorių montuojami naudojant laikiklius, kurie prisukami prie variklio. Vienas iš laikiklių paprastai pritvirtinamas fiksuotoje pozicijoje, o kitas yra reguliuojamas, kad priveržtų prie variklio diržo.

Alternatorius kintamosios srovės energiją sukuria elektromagnetų dėka, kai magnetinis laukas sukasi statoriaus viduje. Indukcinės ritės, indukuoja kintamosios elektros srovės stiprumą amperais starterio apvijose. Reguliuojančio mechanizmo dėka įtampa sureguliuojama ir padaroma nuolatine. Kuri ir keliauja į technikos elektros sistemą.

Dauguma alternatorių yra maži ir lengvi. Apytiksliai kokoso dydžio kintamosios srovės alternatoriaus išorinis korpusas yra pagamintas iš aliuminio, nes lengvas metalas nemagnetina. Tai svarbu, nes aliuminis išsklaido milžinišką šilumą, gaunamą gaminant elektros energiją. 
Atidžiai apžiūrėję  alternatorių, pamatysite, kad jo priekinėje ir galinėje pusėje yra ventiliacijos angos. Tai padeda išsklaidyti šilumą. Geras aušinimas yra būtinas alternatorius efektyvumui užtikrinti, dažniausiai jie turi aliuminio korpuso aušinimo ventiliatorius.

Sugedo generatorius ar alternatorius statybinei technikai? Ieškote Haulotte, Genie, Skyjack, Manitou, Upright technikai atsarginių dalių? Kreipkitės! greitas pristatymas, platus asortimentas ir gera kaina.

 

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/kas-kintamosios-sroves-generatorius-ir-kokia-jo-pasikirtis">
YouTube
LinkedIn
Instagram