Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Statybos technika | Ekskavatorius | Aivenos statybinė technika | www.aivena.lt
Select Page

Ekskavatorius statybos darbams atliktiEkskavatorius – sunkiasvorė mašina, kurios pagrindinė paskirtis yra kasti žemės paviršius. Įvairių padargų dėka, šiuo įrenginiu galima atlikti aibę  darbų: demontuoti pastatus, gręžti ypatingai kietus paviršius, naudoti miškininkystėje, pramonės krovos darbuose, tunelių kasimo, vandens inžinerijos bei kituose darbuose.

Ekskavatorius pagal važiuoklę skirtomi į ratinį ekskavatorių arba vikšrinį ekskavatorių, retais atvejais – bėginį, o kartais ir pontoninį.

Parduodame ekskavatorius

Siūlome naudotus ir naujus ekskvatorius pardavimui. Mūsų asortimente yra žinomų gamintojų JCB , TEREX, ATLAS, LIEBHERR, VOLVO , CATERPILLAR , HYUNDAI ekskavatoriai. Rinkoje didžiulis ekskvatorių asortimentas, čia rasite skirtingų dydžių, galingumų, su įvairiomis techninėmis charakteristikomis, parametrais ir kitais priedais ekskavatorius. Išsirinkti iš gausybės gali prireikti daug laiko ir specialių žinių, todėl siūlome individualias konsultacijas, kurių metu išsiaiškiname kliento poreikius ir pasiūlome keletą variantų.

Šiuolaikinis ekskavatorius tampa vis labiau universalesnis, mobilesnis, kompaktiškesnis, su žymiai didesnėmis galimybėmis pagerinti darbo našumą. Universalus ekskavatorius be vieno kaušo priede dar gali turėti kelis padargus, kaip tranšėjoms kasti skirti kaušai, U-tipo kasimo kaušai, V-tipo kasimo kaušai, planiravimo kaušai bei kiti padargai kaip hidrauliniai kūjai, ardymo iltys, tankinimo plokštės, frezos ir t.t. Tikrai didelė pasiūla kiekvieno tipo ekskavatoriui.

Atsarginės dalys

Visa technika, įskaitant ekskavatorius, genda. Vykdant nuolatinę profilaktiką ar jau sugedus visais atvejais reikalingos atsarginės dalys. Mūsų asortimente įvairių gamintojų ekskavatorių atsarginės dalys : turbo kompresoriai, velenai, filtrai, tarpinės, stūmoklinės grupės ir kitos variklio dalys, hidrosiurbliai, vožtuvai, skirstytuvai, žarnos, siurbliai, hidromotorai, hidraulikos komponentai, strėlės, pakabos korpusai, kaiščiai, įvorės ir kita.

Kita statybos technika

Be ekskavatorių, galime pasiūlyti nuomai ir pardavimui kitą patikimą statybos techniką:

Nuolat investojame į technikos parko atnaujinimą, techninę priežiūra ir kontrolę.

Ieškote, kur parduodama statybos technika? Mūsų asortimente yra tiek nauja, tiek naudota technika – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums visą detalią informaciją. Nauji, naudoti ekskavatoriai, keltuvai, krautuvai, pastoliai, bokšteliai Vilniuje adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/ekskavatorius">
YouTube
LinkedIn
Instagram