Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Keltuvo nuoma |Aivenos statybinė technika |www.aivena.lt
Select Page

Keltuvo nuoma – tinkamiausias sprendimas tiems, kurie atlieka įvairius aukštuminius darbus. Paslauga, kaip keltuvo nuoma, dažniausiai naudojama tuomet, kai būtina žmonėms ar įrangai laikinai patekti į nepasiekiamas vietas, paprastai aukštyje. Keltuvas lengvai padeda išspręsti begales statybos, pastatų priežiūros ar net telekomunikacijos sektoriuose esančių darbų.

Pagal savo paskirtį, bet kokio tipo keltuvas, yra priemonė skirta laikinam darbui atlikti, todėl ši įranga yra pritaikyta dažnam transportavimui iš vienos vietos į kitą. Dažnas statytojas ar pastatų priežiūros paslaugą teikianti įmonė pastoviai naudojasi keltuvo nuoma, nes jau po trumpų keltuvo operatoriaus mokymų, įrenginį yra gan paprasta valdyti ir naudoti įvairiems darbams atlikti viduje arba lauke.

Nuomojamų keltuvų tipai

Nuomai siūlome įvairių tipų keltuvus, ar tai būtų autobokštelis, alkūninis keltuvas, teleskopinis keltuvas, žirklinis keltuvas ar priekabos tipo keltuvas, pasiūlysime optimalų sprendimą gera kaina.

Autobokstelio nuoma

Autobokštelis

 

 

Teleskopinis keltuvas

Alkūninis keltuvas

Nuo 12 m. iki 41 m.

 

Teleskopinis keltuvas

Teleskopinis keltuvas

Nuo 14 iki 43 m.

Priekabos tipo keltuvas

Priekabos tipo keltuvas

Nuo 17 iki 19 m.

 

 

Zirklinis keltuvas

Žirklinio keltuvo nuoma

Nuo 6 iki 18 m.

Mūsų siūloma technika yra patikima ir leis darbus atlikti patogiai ir saugiai. Keltuvo nuoma gali būti trumpalaikė arba ilgalaikė. Kiekvienu atveju siūlome nemokamą konsultaciją išsiaškinti Jūsų darbų apimtis ir poreikius. Taikomos nuolaidos esant ilgaliakei nuomai.

 

Statybinės technikos nuoma

Be minėtos technikos galime pasiūlyti nuomai kitą patikimą techniką:

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/keltuvo-nuoma">
YouTube
LinkedIn
Instagram