Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Custers pastolių priedai, dalys, detalės parduodami gera kaina Vilniuje
Select Page

Custers pastolių priedai

Custers® siūlo platų aliuminių pastolių priedų asortimentą, leidžiantį užtikrinti saugumą, patogumą bei padidinti darbo efektyvumą.

apsauga_1 Pastoliu apsauga nuo užlipimo

Tai pastolių priedas, suteikiantis visapusišką saugumą: naudodami aliuminių plokščių dangą, pastolius izoliuosite nuo galimo pašalinių
asmenų laipiojimo.

aliumine_aikstele_1 Aliuminė aikštelė

Vietose, kur pastolių negalima pastatyti (judri centrinė gatvė, įėjimas į pastatą ir pan.), nutolusius pastolius efektyviai sujungsite Custers ® aliuminė aikštelė.

Apsauginis aikštelės bortelis

Apsauginio bortelio pagalba apsaugosite darbo įrankius ar medžiagas nuo kritimo, užtikrinsite apačioje esančių žmonių saugumą.

brezentas_1 Brezentas pastoliams

Tai ideali apsauga nuo vėjo, lietaus ar iš viršaus krintančių daiktų.

vezimelis_1 Vežimelis pastoliams

Optimalus sprendimas pastolių transportavimui ir sandėliavimui.

 

Darbas statybose reikalauja laikytis aukščiausių saugumo reikalavimų – nesvarbu, ar naudositės pastolių nuoma ar norėsite juos įsigyti, reikėtų atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę. Pastolių priedai leidžia užtikrinti saugumą, patogumą ir padidinti darbų efektyvumą. Esame bendrovės Custers atstovai Lietuvoje ir siūlome Jums platų aliuminių pastolių priedų asortimentą, kuriame kiekvienas galės surasti labiausiai tinkantį variantą.
Esant blogoms oro sąlygoms, nuo vėjo ar lietaus apsisaugoti padės brezentas – jis gali būti puiki apsauga ir nuo iš viršaus krentančių daiktų, Norint išvengti darbo įrankių ar medžiagų kritimo, rekomenduojame įsigyti apsauginį aikštelės bortelį – tuomet galėsite jaustis užtikrintai ir susikoncentruoti tik į statybos darbus.
Mūsų siūlomos pastolių detalės yra kokybiškos ir ilgaamžės – jeigu Jus domina pastolių pardavimas, įsigyta Custers produkcija galėsite naudotis ne vienerius metus. Tam, kad pastolių sandėliavimas būtų patogesnis, siūlome įsigyti specialius vežimėlius, kurie padės išspręsti pastolių transportavimo klausimą. Nutolusius pastolius sujungti padės aliuminės aikštelės, o nuo pašalinių asmenų laipiojimo apsaugos pastolių apsauga.
Priedai ir pastolių dalys nenustebins mūsų klientų, kadangi stengiamės visuomet pateikti optimalų kainos ir kokybės santykį. Nauji, naudoti pastoliai Vilniuje, Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės pastolius ir jų priedus.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/pastoliu-priedai">
YouTube
LinkedIn
Instagram