Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Traktoriai ir atsarginės detalės gera kaina. Nauji ir naudoti.
Select Page

Traktoriai pardavimas

Traktoriai www.aivena.ltVienas svarbiausių pagalbininkų dirbantis ištisus metus didesniuose ar mažuose šalies ūkiuose – traktorius. Traktoriai neabejotinai svarbūs šiuolaikiniuose ūkiuose atliekant didelės ar mažesnės apimties darbus. Išsirinkti tinkamą traktorių gan sudėtingas uždavinys, nes pasiūla milžiniška, o investicija tiek į naudotą, tiek į naują techniką gan didelė. O norisi, kad per kuo trumpesnį laiką investicija atsipirktų ir neštų pelną.
Šiuolaikiniai traktoriai turi sumontuotas naujausias technologijas, kurios leidžia atlikti visus įmanomus darbus žemės ūkyje, statybose, pramonėje, sodybose. Technogijų vystymosi sparta žemės ūkio technikoje milžiniška. Tad, naujos kartos traktoriuose įmontuotos sistemos leidžia optimizuoti darbus su mažesnėmis sąnaudomis. Tačiau ne visi gali įsigyti pačią moderniausią techniką, kuri gali kainuoti šimtus tūkstančių eurų. Registrų duomenimis, didžioji dauguma registruotų traktorių Lietuvoje yra naudoti. Naudoti traktoriai į Lietuvą importuojami iš įvairių šalių – Anglijos, Olandijos, Airijos, Italija, Belgija, tai šalys, kuriose stipriai išvystyti ir modernizuoti žemės ūkiai.
Traktoriai gali būti naudojami visus metus įvairiems darbams atlikti ir dažnai gauna dideles darbines apkrovas. Aišku, įranga yra linkusi dėvėtis, tuo pačiu ir gesti. Tad naudinga turėti po ranka labiausiai gendančių atsarginių detalių, kurios padės užtikrinti darbų atlikimą laiku. Mes prekiaujame rinkoje gerai žinomų traktorių gamintojų prekės ženklų atsarginėmis detalėmis. Pas mus rasite John Deere, Massley Ferguson, Chase IH, New Holland, Class, Kubota ir kitų traktorių gamintojų detalėmis.
Traktorius – ratinė arba vikšrinė ne mažiau kaip dviejų ašių transporto priemonė, kurios didžiausiasis projektinis greitis yra ne mažesnis kaip 6 km/h, o pagrindinė paskirtis – traukti, vilkti, stumti, vežti žemės ir miškų ūkio techniką arba vilkti priekabas, kuri taip pat gali būti pritaikyta kroviniams vežti ir turėti keleivių sėdynių.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/traktoriai">
YouTube
LinkedIn
Instagram