Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Bokstelio nuoma ir pardavimas | Aivenos statybinė technika | aivena.lt
Select Page

Bokštelio nuoma

bokstelio nuomaAliuminio bokštelio nuoma praverčia įvairiuose statybos ar remonto darbuose bei turi plačias panaudojimo galimybes ir kitose pramonės šakose. Tai patogus įrankis, kuris tinka tais atvejais, kai reikia saugiai atlikti įvairius darbus aukštai ir užtikrinti dirbančio žmogaus saugumą.

Būtent nuomai skirtas bokštelis pritaikytas dažnam naudojimui profesionalams bei mėgėjams. Bokštelis sukurtas ir pagamintas ilgalaikiam naudojimui vidaus ir lauko darbams atlikti. Bokšteliai pagaminti iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio ir turi tvirtą konstrukciją užtikrinančią bokštelio stabilumą. Bokštelis pasižymi tuo, kad yra lengvas ir mobilus bei 4 ratų dėka gali būti lengvai perstumiamas į kitą objekto vietą. Bokštelis ypač tvirtai stovi, nes ratukai turi fiksatorius.

Bokštelio nuoma

Bokštelio galimi išmatavimai

 • galimas maksimalus darbinis aukštis 14m. vidaus darbams atlikti
 • galimas maksimalus darbinis aukštis 10m lauko darbams atlikti
 • Galimi aikštelės ilgiai: 1.8m, 2.5m or 3.05m
 • Galimi aikštelės pločiai 0.7m or 1.3m
 • Maksimali apkrova 200 kg/m2
 • Neslindi medinė aikštelė
 • Atraminės kojos. Atraminių kojų galimi trys dydžiai: trumpos, ilgos ir labai ilgos
 • Bokštelis lengvai sumoktuojamas ir išmontuojamas

Atstovaujamas Olandijos pastolių gamintojas Custers turi daugiau nei 30 metų patirtį konstruojant ir gaminant įvairaus tipo pastolius, bokštelius,  pastolines sistemas bei įvairią kėlimo įrangą.

Bokštelio išmatavimai

Bokstelios nuoma
 

Bokštelio naudojimas

Bokštelis naudojamas saugiam darbui aukštyje, todėl prieš pradedant naudoti svarbu patikrinti:

 • ar bokštelio aikštelė yra nepažeista,
 • bokštelio konstrukcija teisingai sumontuota,
 • yra tinkamos sąlygos naudoti bokštelį.

Bokštelio surinkimas

Youtube nuoroda
 
Bokštelis yra statomas taip, kad užtikrinti saugią prieiga prie darbo vietos. Bokštelį draudžiama naudoti, kaip pakabinamus pastolius, kad pereiti prie kitų konstrukcijų. Maksimali leistina bokštelio aikštelės apkrova yra 200 kg/m2, bokštelis gali turėti maksimalią apkrovą tik viename lygyje. Yra draudžiama šokinėti aikštelėje, lipti ant horizantalių, atramų ar apsauginių turėklų.

Bokstelio nuoma Vilnius, Savanorių pr. 219– atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės bokštelius. Bokštelių nuoma Vilniuje ir Kaune gera kaina iš daug metų pastolius projektuojančios bendrovės Custers – patrauklus pasiūlymas kiekvienam, kuris planuoja savo išlaidas ir privalumu laiko vartotojui draugišką konstrukcija bei lengvą surinkimą. 

Bokstelio nuoma Vilniuje ir Kaune – patogu naudoti ir ten, kur darbo sąlygos pavojingos.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/bokstelio-nuoma">
YouTube
LinkedIn
Instagram