Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Autobokšteliai gera kaina, nuoma ir pardavimas Vilniuje
Select Page

Autobokšteliai

Tuomet, kai reikia pasiekti sunkiai prieinamas vietas, ypač – didesniame aukštyje, rekomenduojama rinktis autobokštelius. Šie mobilūs bokšteliai lengvai gali pasiekti bet kokias vietas, todėl visus darbus galėsite atlikti greitai ir patogiai.

HAULOTTE HA20PX autobokštelis

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el.p. info@aivena.lt

 

NISSAN CABSTAR 35.10 w/Multitel 160Alu autobokštelis

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el.p. info@aivena.lt

 

 

autobokšteliai

Nissan Cabstar 35.11 autobokštelis

Daugiau informacijos- tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

Su šiuo įrenginiu galėsite nuvalyti biuro langus, pritvirtinti įvairias konstrukcijas ir atlikti kitus remonto ar šiltinimo darbus – priklausomai nuo bokštelio tipo, turėsite galimybę pasiekti skirtingą aukštį ir pasiimti kartu su savimi darbui reikalingus įrankius ir medžiagas, kadangi autobokšteliai yra patvarūs ir atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus. Mūsų asortimente rasite kokybiškus, ilgaamžius ir patikimus gaminius, kuriuos galėsite lengvai surinkti ir transportuoti.
Autobokštelių pardavimas – didelė investicija, todėl taupydami Jūsų lėšas, galime pasiūlyti pasinaudoti autobokštelio nuoma. Ši paslauga aktuali ir tuomet, kai nėra daug vietos išardytoms autobokštelio dalims pastatyti. Bokštelio nuoma kaina Jūsų nenustebins, kadangi savo klientams visuomet stengiamės pasiūlyti patį geriausią kainos ir kokybės santykį. Autobokštelio nuoma yra puikus sprendimas trumpalaikiams darbams, kai jų pobūdis ir techninių galimybių poreikis dažnai skiriasi. Mūsų siūlomoje produkcijoje yra ir nauji, ir naudoti autobokšteliai – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją.
Mobilūs bokšteliai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/keltuvai/autoboksteliai">
YouTube
LinkedIn
Instagram