Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Naudotos puspriekabės gera kaina, pardavimas Vilniuje
Select Page

Puspriekabės

Vežant krovinius tolimesnius atstumus, labai svarbu, jog visos konstrukcijos būtų saugios ir patogios naudoti. Puspriekabės – vienos populiariausių krovinių pervežimo priemonių, vertinamos dėl savo lankstumo ir lengvo pagrindo. Įvykus transporto priemonės gedimui, paprastai ir greitai galima atkabinti puspriekabę nuo vienos priekinės ašies ir prikabinti prie kitos – krovinio iškrauti nereikės, todėl sutaupysite papildomo laiko ir išvengsite didesnių nesklandumų.

naudota Puspriekabė Carnehl CSKK/A

Puspriekabė Carnehl CSKK/A

 

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

Vienas pagrindinių puspriekabių privalumų yra jos sandėliavimas – nors įrenginys yra pakankamai didelis, jame yra įmontuotos specialios išsiskleidžiančios kojos, kuriomis jį galima atremti ant žemės tuomet, kai puspriekabė yra atjungta nuo transporto priemonės.
Mūsų asortimente yra naujos, naudotos puspriekabės, tad Jums beliks išsirinkti, ar labiau domina puspriekabių pardavimas, ar nuoma.
Puspriekabių nuoma – alternatyvus pasiūlymas kiekvienam, kuris planuoja savo biudžetą ir nori sutaupyti papildomų lėšų. Šių įrenginių kokybe ir patogumu galėsite įsitikinti Jums patogiu metu, o tuomet nuspręsite, ar norite puspriekabę norite įsigyti. Puspriekabių nuoma kaina Jūsų tikrai nenustebins, kadangi visuomet stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją.
Puspriekabės Vilniuje, adresu Savanorių pr. 182A – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/sunkvezimiai/puspriekabes">
YouTube
LinkedIn
Instagram