Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Keltuvų nuoma. Žirklinių, alkūninių ir teleskopinių keltuvų nuoma už gera kaina - aivena.lt
Select Page

Keltuvų nuoma

Atliekant įvairius statybos ar restauravimo darbus, krovinius ar žmones kartais reikia pakelti iki tam tikro darbo paviršiaus – tam puikiai tinka įvairių tipų keltuvai. Taupant Jūsų laiką ir lėšas, siūlome pasinaudoti keltuvų nuoma – mūsų siūlomame asortimente kiekvienas klientas suras labiausiai jo reikalavimus atitinkantį variantą.

Keltuvų nuoma

Keltuvų nuoma

  • Žirkliniai keltuvai
  • Alkūniniai keltuvai
  • Teleskopiniai keltuvai
  • Priekabos tipo keltuvai
  • Autobokšteliai

Kėlimo įrangos nuoma patraukli tuo, jog kaskart galite pasinaudoti vis kitu įrenginiu – mes siūlome žirklinius, teleskopinius ir alkūninius keltuvus. Tuomet, kai reikalingas universalumas ir manevringumas, rekomenduojame rinktis teleskopinį keltuvą – tai praktiškas įrenginys, su kuriuo galėsite dirbti ir statybų aikštelėje, ir atlikti įvairius ūkio darbus. Sunkiai pasiekiamas vietas padės pasiekti alkūninis keltuvas, tuo tarpu žirklinis keltuvas tinka įvairiems darbams – šis įrenginys užtikrina stabilumą, gali pakelti didelį svorį ir pasižymi paprastu valdymu. Skirtingas aukštis, keliamoji galia ar keltuvo svoris – mūsų gausiame asortimente rasite įvairių skirtingų parametrų keltuvus, kurie atitiks Jūsų lūkesčius.
Keltuvo nuoma kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi galime užtikrinti, jog pasiūlysime Jums geriausią kainos ir kokybės santykį – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.
Nauji, naudoti keltuvai ir kėlimo technikos nuoma Vilniuje, adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/keltuvu-nuoma">
YouTube
LinkedIn
Instagram