Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Ratinis ekskavatorius gera kaina | Aivenos statybinė technika
Select Page

RATINIS EKSKAVATORIUS

Ratinis ekskavatorius bene dažniausiai naudojama statybinė technika įvairiose pramonės šakose. Ratinio ekskavatoriaus mobilumas, greitis, galia ir patikimumas užtikrina šios technikos universalumą ir pritaikomumą įvariuose darbuose statybų aikštelėje, kelių tiesimo darbuose, žemės ūkyje, miškų ūkyje ar net vandens statybų darbuose. Kiekvienas ekskavatorius skiriasi savo galia, dydžiu ir daugybe kitų parametrų, kurie stipriai įtakoja ekskavatoriaus kainą.

Naudotas ekskavatorius terex aivena.lt_1EKSKAVATORIUS
TEREX TW190

Pagaminimo metai: 2009
Kasimo gylis: 5 m.
Kasimo spindulys: 9 m.
Daugiau informacijos >>

 

Naudotas ekskavatorius Altas 1404EKSKAVATORIUS
ATLAS 1404

Pagaminimo metai: 2000
Kasimo gylis: 5,2 m.
Kasimo spindulys: 8,2 m.
Daugiau informacijos>>

Vikšrinis ekskavatorius

Vikšrinis ekskavatorius su vikšrų grandine dažniausiai naudojami ten kur sudėtingas pravažiavimas dėl nelygaus, su nuolydžiu esančiam gruntui. Vikšriniai ekskavatoriai gali būti su dviem, keturiais, aštuoniais vikšrais. Tinka kasti tvenkinius, pamatų duobes, vamzdynų tranšėjas, perkelti sunkius krovinius, žemes ir pan. Viškriniai ekskavatoriai gali būti skirtomi į didelių gabaritų, vidutinius bei mažus. Užsiimame statybos technika, jos pardavimu, nuoma ir remontu. Ilgametė patirtis rinkoje leidžia pirkėjui išrinkti optimaliausią variantą kokybės ir kainos santykio prasme.

Ekskavatorius ATLAS 225LC

Ekskavatorius.Terex TC225LCPagaminimo metai: 2012
Kasimo gylis: 7.08 m.
Kasimo spindulys: 10.6 m.

Daugiau informacijos>>

 

Ekskavatorius gera kaina, Vilnius, Savanorių pr. 219– atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės ekskavatorius ir statybos technika.

Kita statybos technika

Be ekskavatorių, galime pasiūlyti nuomai ir pardavimui kitą patikimą statybos techniką:

 

1 + 7 =

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/ratinis-ekskavatorius">
YouTube
LinkedIn
Instagram