Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Krautuvai nuoma, pardavimas, remontas | Aivenos statybinė technika
Select Page

Krautuvai nuoma, pardavimas ir remontas

Teleskopinis raudonas krautuvasKrautuvai – vienas pagrindinių sprendimų tuomet, kai statybos ar remonto darbai vyksta didesniame aukštyje, nei gali pasiekti žmogaus rankos. Su šiais įrenginiais įveiksite trumpus atstumus, lengvai ir patogiai žmones ar daiktus galėsite pakelti į norimą aukštį, o tvirtos konstrukcijos ir patvarumas suteiks galimybę jaustis patogiai ir saugiai net tuomet, kai darbo sąlygos yra pavojingos. Mes siūlome įvairių tipų, skirtingu apkrovos pajėgumu pasižyminčius krautuvus – gausiame asortimente kiekvienas klientas suras labiausiai poreikius atitinkantį variantą.

Siūlome naujus ir naudotus krautuvus pardavimui ir nuomai. Mūsų asortimente yra žinomų gamintojų MANITOU , CASE , AVANT, VOLVO , CATERPILLAR , HYUNDAI krautuvai.

Tiems, kurie rūpinasi savo biudžetu ir nori surasti optimaliausią sprendimą, tinkamas variantas yra krautuvų nuoma. Pasirinkę šią paslaugą galėsite išbandyti skirtingų tipų naudotus krautuvus ir nuspręsti, kuris variantas labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius. Krautuvų nuomos kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi visuomet stengiamės pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Visa technika, įskaitant krautuvus, genda. Vykdant nuolatinę profilaktiką ar jau sugedus visais atvejais reikalingos atsarginės dalys. Mūsų asortimente įvairių gamintojų naujos ir naudotos krautuvų atsarginės dalys.

Kokybiškas krautuvų remontas patrauklia kaina – štai ką mes galime pasiūlyti savo klientams. Dirbant naudojame tik aukščiausios kokybės detales, įsigiliname į kiekvieną situaciją, o turima įranga suteikia galimybę darbus atlikti efektyviai ir tiksliai

Be krautuvų, galime pasiūlyti nuomai ir pardavimui kitą patikimą statybinę techniką:

Nuolat investojame į technikos parko atnaujinimą, techninę priežiūra ir kontrolę.

Ieškote, kur parduodama statybinė įranga? Mūsų asortimente yra tiek nauja, tiek naudota technika – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums visą detalią informaciją. Nauji, naudoti keltuvai, krautuvai, pastoliai, ekskavatoriai Vilniuje adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/krautuvai-2">
YouTube
LinkedIn
Instagram