Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Naudoti betono siurbliai gera kaina, pardavimas Vilniuje
Select Page

Betono siurbliai

Betono siurbliai – puiki išeitis tuomet, kai reikia pumpuoti skystą betono mišinį. Lyginant su kitais būdais, šio siurblio naudojimas turi daug pranašumų: nėra kontakto su aplinka, todėl betonas neužteršiamas, į jį taip pat negali patekti lietaus vanduo.

betono siurblys

MAN, Putzmeister 32 m. betono siurblys

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

 

betono siurblys

Mercedes-Benz, Putzmeister 36 m. betono siurblys

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

 

Betono padavimo siurblys suteiks galimybę mišinį nenutrūkstamai tiekti į bet kurią pasirinktą vietą ir nereikės galvoti apie tiekimo aukštį, kampą ar atstumą, todėl nusprendus pasinaudoti šiuo įrenginiu, beliks nuspręsti, kas labiau domina – betono siurblių pardavimas ar nuoma ir išsirinkti labiausiai darbams tinkantį variantą.
Mobilus betono siurblys suteiks galimybę patogiai transportuoti betoną ar kitus statybinius mišinius ir tuomet, kai dėl vietos stokos nėra galimybės naudotis kitais įrenginiais. Visų betono siurblių dalys yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų, todėl įrenginiai yra kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai.
Betono siurblys maišyklė kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi visuomet stengiamės klientams pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų asortimente yra ir naudoti betono siurbliai, o norintiems sutaupyti papildomų lėšų siūlome pasinaudoti betono siurblių nuoma – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją.
Nauji, naudoti betono siurbliai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Betono siurblių nuoma ar pardavimas – visuomet siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius ir paslaugas.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/betono-siurbliai">
YouTube
LinkedIn
Instagram