Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Pastolių sertifikatai ir standartai: kad būtų saugu ir patogu!
Select Page

Custers Hydraulica B. V. gamina aliuminius pastolius ir keltuvus daugiau nei 30 metų. Gamintojas turi ilgametę patirtį pastolių  gamybos ir projektavimo srityje, todėl atstovaudami Custers esame užtikrinti parduodamų gaminių kokybe ir patikimumu.

Saugūs, aukštos kokybės ir patikimimi pastoliai atitinka tarptautinius ir Europos sąjungos keliamus reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus.

Sertifikuoti Custers aliuminiai bokštiniai pastoliai atitinka EN 1004 mobilių bokštinių pastolių standartą. Detalus mobilių pastolių surinkimo ir naudojimo vadovas atitinka EN 1298 standartą.

Custers gali pasiūlyti standartinius aliuminius pastolius arba, atsižvelgiant į kliento poreikius, suprojektuoti ir pagaminti individualius pastolius ar pastolines sistemas.

13 + 12 =

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/standartai-ir-sertifikatai">
YouTube
LinkedIn
Instagram