Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Aviaciniai pastoliai |Aivenos statybinė technika|www.aivena.lt
Select Page

Aviaciniai pastoliai

Pastoliai pritaikyti aviacijos sektoriui – visa būtina aviacijos anžeminiam aptarnavimui skirta techninė įranga. Custers siūlomi pastoliai aviacijai – efektyvus sprendimas palengvinantis darbą aptarnaujant įvairaus dydžio orlaivius, malūnsparnius ar sraigtasparnius.

Pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio aviacinės pastolinės sistemos, aptarnavimo ir laiptinės platformos yra itin patvarios ir ilgaamžės, kurios suteikia galimybę greitai bei saugiai pasiekti bet kurią oro transporto vietą. Custers gali pasiūlyti tiek standartinius, tiek ir individualius sprendimus, pritaikytus beveik visai aviacijoje naudojamai technikai.

Pastolinės sistemos, laiptinės ir darbinės platformos – skirtos patogiai, saugiai ir patikimai atlikti darbus aptarnaujant oro transporto techniką tiek iš apačios, tiek iš viršaus.

Pastoliai aviacijai tipai:

Bendrosios pasikirties aliuminės laiptinės platformos

 

Laiptinės platformos aviacijos industrijai

Multifunkcinės laiptinės platformos suprojektuotos aviacijos sektoriui – patogu įrankis pasiekti lėktuvo norimą vietą aukštyje. Laiptinės platformos gali skirtis darbiniu aukščiu, darbinės aikštelės ar laiptų matmeninimis, maksimalia keliamąja galia bei trasportavimo dydžiais. Fiksuotos arba sulankstomas apsauginis turėklas yra pasirenkamas, nors ir neprivalomas.

 

 

 

 

Aliuminės laiptinės platformos aviacijos sektoriui privalumai:

  • Paprasta naudoti, lengvai keičiamas darbinis aukštis;
  • darbinės aišktelės skirtingų išmatavimų;
  • fiksuoti arba sulankstomi apsaugos turėklai;
  • aliuminės arba plieninės platformos ;
  • ratukai arba fiksuotos kojos;
  • patogu transportuoti.

Pastolinės sistemos ir darbinės platformos aviacijos sektoriui

Aviacijos sektoriui skirtos stabilios ir patikimos pastolines sistemos bei darbinės platformas suprojektuojamos, kad tiktų prie bet kurio tipo lėktuvų ar malūnsparnių. Individualūs sprendimai bet kokiam atvejui.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”45″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”150″ thumbnail_height=”150″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”1″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

 

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/aviaciniai-pastoliai">
YouTube
LinkedIn
Instagram