Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Aivenos statybine technika: pastoliu paskirtis statybose
Select Page

stumdomi bokstiniai pastoliai ant ratukuPastolių paskirtis statybose

Kai statybos ar remonto darbus reikia atlikti didesniame aukštyje, reikia išsirinkti įrenginius, kurių dėka bus galima dirbti ir saugiai, ir patogiai. Bene dažniausias pasirinkimas – statybiniai pastoliai, kurių dėka galima pasiekti reikalingą aukštį ir atlikti visus pageidaujamus darbus. Renovacija, apdailos, dažymo ar mūro darbai vyks kur kas produktyviau, jeigu pasirinksite tinkamą pastolių tipą.

Pasirinkimo gausa yra dar vienas pastolių privalumas – jie gali būti mobilūs, fasadiniai, laiptiniai ar stoginiai, todėl priklausomai nuo darbų pobūdžio, nesunkiai surasite labiausiai poreikius atitinkantį variantą.

Daugelyje situacijų pritaikomi ir todėl vartotojų mėgstami yra mobilūs pastoliai, kurie gali būti naudojami ir intensyviai (juos dažniausiai renkasi profesionalai), ir labiau mėgėjiškiems darbams atlikti. Su tokio tipo pastoliais patogu dirbti namie, gamykloje ar biure, kai nereikalingas itin didelis aukštis ir tenka dažnai pakeisti darbo vietą.

Fasado darbams atlikti labiausiai tinka specialūs fasadiniai pastoliai. Naudojantis jais, patogiai galima atlikti dažymo darbus, įrengti tinkuojamus ar vėdinamus fasadus ar suremontuoti balkoną. Šie įrenginiai pritaikyti darbui su įprastų formų pastatais, kai nereikia didesnių aukščio pokyčių.

Tais atvejais, kai pastoliai reikalingi remontuoti ar prižiūrėti kaminus, ventiliacines angas ar stogus, geriausiai tiks stoginio tipo įrenginys. Tokie pastoliai yra lengvai įmontuojami, nepriklausomai nuo šlaitinio stogo nuolydžio.

Kai reikalingas didesnis aukštis, tiks laiptinio tipo pastoliai, kitaip dar vadinami bokšteliais. Naudojantis jais, greitai galima pasiekti darbo vietą ir jaustis maksimaliai saugiai – tai ypač svarbu, kai dirbama virš laiptų.

Dirbant su patvariais ir kokybiškais pastoliais, galima susikoncentruoti tik į darbo eigą – specialioje aikštelėje tilps būtiniausi įrankiai ir nereikės jaudintis, jog koks nors daiktas nukris į gatvę ar pasieks žemiau dirbantį kolegą.

15 + 10 =

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/pastoliupaskirtis">
YouTube
LinkedIn
Instagram