Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Mobilus bokštelis gera kaina Vilniuje |Aivenos statybinė technika
Select Page
 
 

 

Mobilus bokštelis

Mobilus bokštelis (kitaip mobilūs pastoliai) – naudojamas tuomet, kai norima pasiekti itin aukštas erdves. Tai nepamainomas įrankis statybų metu. Bokštelis yra pagamintas is aukščiausios kokybės aliumino lydinio, kas užtikrina konstrukcijos lengvumą bei pertvarų tvirtumą. Aliuminis bokštelis ypač tvirtai stovi ir yra patogus darbui, nes yra mobilus ir turi ratus su stabdymo mechanizmais. Bokštelis, kurio maksimalus darbinis aukštis vidaus patalpoms gali siekti net iki 10 metrų aukščio, o lauko net ir iki 14 metrų. Aukštesnių bokštelių stabilumas yra užtikrinamas papildomomis atraminėmis kojomis (atramomis). Užtikrinti stabilumą dirbantiems prie sienos didesniame aukštyje, gamintojas bokštelį siūlo ankeriais tvirtinti prie sienos. Profesionalams ir mėgėjams turime platų pasirinkimą įvairaus dydžio ir aukščio alliuminių, greitai surenkam5 bokštelių. 

Mūsų atstovaujamas gamintojas Custers® – Olandijos įmonė turi 30 metų patirtį  bokštelių ir aliuminių pastolių projektavimo ir gamybos srityje. Gaminami bokšteliai atitinkanti visus standartus ir turi pripažintus tarptautinius sertifikatus, yra kokybiški ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Galime pasiūlyti standartinius aliuminius bokšėlius arba, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, galime suprojektuoti ir pagaminti pagal individualius sprendimus.

Bokštelių tipai

Patvarūs Heavy Duty ir ekonomiški Corona mobilūs bokšteliai

Patvarūs profesionalams skirti Heavy  Duty ir aukštos kokybės ekonomiški Corona aliuminiai pastoliai yra pelnę daugelio vartototų pripažinimą. Pastoliai pasižymi padidintu saugumu, patvarimu ir yra montuojami ir demontuojami be įrankių, todėl bokštelių montavimas ilgai neužtrunka.

Heavy Duty bokštelis

 • Profesionalūs, skirti intensyviam naudojimui.
 • Darbinis aukštis iki 14 m.
 • Galimi aištelės ilgiai: 1,8 m., 2,5 m. arba 3,1 m.
 • Aikštelės plotis 0,7 m. arba 1,3 m.
 • Maksimali leistina apkrova 200 kg/m2.
 • Neslidi medinė arba lengva plastikinė aikštelė.
 • Atraminės kojos (trumpos, ilgos ir labai ilgos).

Ekonomiškas Corona bokštelis

 • Mėgėjiški, aukštos kokybės.
 • Darbinis aukštis iki 14 m.
 • Aikštelės ilgis 1,8 m. arba 2,5 m.
 • Aikštelės plotis 0,7 m. arba 1,3 m.
 • Maksimali leistina apkrova 200 kg/m2.
 • Neslidi medinė aikštelė.

Mobilių bokštelių aukščiai:

pastoliu_ilgiai_1

Išsami informacija (atsidarys naujame lange):

Mobilūs bokštelis – tinkamas sprendimas tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Mūsų gausiame asortimente galėsite rasti dviejų skirtingų tipų mobilius bokštinius pastolius, kuriuos pagal poreikį galima pritaikyti įvairiose situacijose.

Galite rinktis iš skirtingų standartinių pastolių variantų, tačiau atsižvelgiant į Jūsų poreikius, visuomet galime suprojektuoti ir pagaminti individualius sprendimus. Stengiamės įgyvendinti visus pageidavimus ir norime, jog Jums reikėtų rūpintis tik statybos darbais, todėl Jums beliks nuspręsti, kas domina labiau – pastolių pardavimas ar nuoma.

Gera kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi siekiame pasiūlyti aukščiausios kokybės, daugelio vartotojų pripažinimą pelniusius įrenginius, kuriais patogu ir saugu naudotis.

Nauji, naudoti bokšteliai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės mobilius pastolius.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/bokstelis">
YouTube
LinkedIn
Instagram