Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Konteineriai statyboms: Aivenos statybinė technika
Select Page

Statybinis konteineris vienas privalomų įrankių statybų aišktelėse, kaupti ir transportuoti įvairias statybines atliekas paprastai pastatomi įvairaus dydžio konteineriai, kurie yra pritaikyti atliekas krauti rankomis ir mechanizuotai.

Statybinių šiukšlių išvežimas gali tapti vienu opiausių klausimų, kai statybos ir renovacijos darbai vykdomi dideliais mastais ir susikaupia didžiulės krūvos statybinės medžiagos atliekų, kaip betonas, gelžbetonis, plytos, ar kitos griovimo atliekos, šiltinimo atliekos (stiklo vatą, akmens vatą, putų polistirolą), stiklo lakštai, statybiniai blokeliai, grindų danga, ruberoidas, plastikas, dažų pakuotės ir kt. Naudojant konteinerius, statybų aištelė lieka tvarkinga ir švari, nereikia papildomai rūpintis atliekų perkrovimu iš kaupiamos vietos, ieškoti sprendimo atliekoms išvežti.

Statybų aikštelėje statybos ar griovimo atliekų perviršis dažnas atvejis. Susiduriama su situacija, kai turimas statybinis konteineris užsipildo greičiau nei buvo numatyta. Perkrautas tiek pagal svorį, tiek pagal tūrį konteineris yra papildomas darbas, kai pasiekus perviršį reikia sukti galvą dėl konteinerio transportavimo,  atsiranda tikimybė, kad transportas negalės jo pakelti ir išvežti. Pažįstama situacija statybų vadovams, kai paskubomis ieškomas papildomas konteineris, sprendžiama, kaip perkrauti viršsvorį iš vieno konteinerio į kitą, juolab skaičiuojamos papildomos išlaidos.

Statybinių atliekų rūšiavimas pasirinkus tinkamus konteinerius taupo ne tik laiką, bet papildomus kaštus. Mūsų asortimente platus statybinių atliekų konteinerių pasirinkimas, priklausomai nuo atliekų sudėties ir kiekio galimas įvairaus tūrio konteinerių pasirinkimas: sunkiasvoriam metalo laužui, mūro griovimo laužui, plytoms ar betono luitams, lengvesnėms ar mišrioms statybinėms šiukšlėms, statybinės medienos ir kt.
Su kiekvienu klientu aptariame ir įvertiname jo poreikius. Siekiame išrinkti tinkamą variantą, kad sumažinti kaštus.

10 + 1 =

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/apie-mus/konteineriai-statyboms">
YouTube
LinkedIn
Instagram