Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Naudoti teleskopiniai krautuvai gera kaina, pardavimas Vilniuje | www.aivena.lt
Select Page

Teleskopiniai krautuvai

Ieškote universalaus sprendimo, kuris tiktų tiek statybų aikštelėje, tiek atliekant ūkio darbus? Krautuvai – tinkamas sprendimas kiekvienam, kuris nori padidinti darbo našumą įsigydamas įrenginį, kuris pasižymi didele galia ir tuo pačiu yra manevringas. Mūsų gausiame asortimente yra įvairių rūšių ir techninių parametrų teleskopiniai krautuvai – kiekvienas klientas suras labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą.

Teleskopinis krautuvasTeleskopinis krautuvas Manitou MVT 1332 SLT

Kaina: 23500 eur + PVM
Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

Teleskopinis krautuvas Cat TH355B

Teleskopinis krautuvas Cat TH360B, 2007 m.

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

Teleskopinis krautuvas Cat TH355B, 2004 m.Teleskopinis krautuvas Cat TH355B

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

 

Teleskopiniai krautuvai dažniausiai naudojami norint perkelti krovinius iš vienos vietos į kitą, kai to nepavyksta padaryti naudojant kitą statybinę įrangą. Su šiais įrenginiais įvairius krovinius lengvai padėsite ant stogo ar kitų aukštumų. Krautuvai pasižymi paprastu valdymu ir yra saugūs naudoti, todėl darbo metu galėsite susikoncentruoti tik į darbo eigą. Tiems, kuriuos domina krautuvų įsigyjimas, siūlome aukščiausios kokybės įrenginius, kurie pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu.

Įrenginio įsigijimas – ilgalaikė investicija, todėl atsižvelgdami į Jūsų poreikius, siūlome išbandyti krautuvų nuomą. Teleskopinių krautuvų nuoma – galimybė visus privalumus išbandyti už mažesnę kainą. Jums patogiu metu galėsite pasinaudoti įvairių rūšių įrenginiais ir nuspręsite, kuriuos iš jų norėtumėte įsigyti.

Nauji, naudoti krautuvai ir jų kaina mūsų klientų nenustebins, kadangi stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją.
Teleskopiniai krautuvai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/teleskopiniai-krautuvai">
YouTube
LinkedIn
Instagram