Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Pastoliu nuoma gera kaina Vilniuje ir Kaune - aivena.lt
Select Page

Pastolių nuoma

Vykdant statybų darbus, kai aktualus saugumas dirbant dideliame aukštyje, svarbu išsirinkti kokybiškus, saugius ir pavojingam darbui tinkamus pastolius. Siekdami sutaupyti savo klientų laiką ir išlaidas, teikiame pastolių nuoma. Esame Olandijos bendrovės Custers produkcijos, kuri atitinka visus Europos ir atskirų valstybių saugumo reikalavimus, atstovai Lietuvoje, todėl užtikriname, kad dirbdami pavojingomis sąlygomis galėsite susikaupti tik ties statybinių darbų procesu. Mūsų siūlomos nuomos sąlygos ne tik leis Jums sutaupyti savo pinigines išlaidas, bet ir laiką – dauguma Custers aliuminių pastolinių komponentų yra sukurti specialiai nuomos rinkai, todėl pasižymi:

 • vartotojui draugiška konstrukcija ir patvarumu;
 • paprastumu sumontuoti ir išmontuoti;
 • mažais aptarnavimo kaštais;
 • patogumu naudojant ten, kur darbo sąlygos pavojingos;
 • optimaliu kainos ir kokybės santykiu;
 • nepriekaištingais ir maksimalius reikalavimus atitinkančiais saugumo rodikliais;

Pastolių pasirinkimas – vienas pagrindinių klausimų, planuojant statybos darbus. Pastolių pirkimas yra daugiau lėšų reikalaujanti paslauga, tad siekdami taupyti Jūsų laiką ir išlaidas, siūlome pasinaudot ir pastolių nuoma. Su aliuminių Custers pastolių nuoma, galėsite pamiršti visus su eksploataciniais reikalais susijusius rūpesčius – pastolius pristatysime ir surinksime Jums patogioje vietoje. Garantuojame, kad galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės atžvilgiu pasiūlymą, todėl susisiekite, ir suteiksime visą išsamią informaciją.

Nuomojamų pastolių tipai

Pastolių nuoma užsiimame jau daugiau nei 10 metų ir galime pasiūlyti įvairių tipų pastolius:

  • Suskleidžiami pastoliai nuoma

   -ypatingai lengvi, paprastai sumontuojami ir išmontuojami, nes sudaryti iš dviejų dalių, mobilūs, nes turi ratukus su stabdymo mechanizmais. Pastolių dėka su papildomais konstrukciją didinančiais priedais galima pasiekti net iki 6m. aukštį. Pastoliai užtikrina saugų darbą, nes yra stabilūs dėl pertvarų tvirtumo. Tinka vidaus ir lauko darbams.

  • Bokštelio nuoma

   -skirti intensyviam naudojimui, yra lengvi ir mobilūs, nes turi ratukus su stabdymo mechanizmais, kas be didelių pastangų leidžia bokštinius pastolius perstumti į kitą objekto vietą. Pastolių dėka, galima pasiekti iki 10 m. vidaus patalpose, o lauko net iki 14 m.

  • Pastoliai laiptinėms

   – geras pagalbininkas ten, kur sunku prieiti darbo vietą aukštai. Ilgas platformos atidarymo liukas bei tvirtinimai prie sienos leidžia saugiai dirbti siaurose erdvėse.

  • Fasadiniai pastoliai

   – skirti intensyviam naudojimui, kai reikia prieiti prie pastato fasado atlikti renovacijos, dažymo, šiltinimo, stogų tvarkymo ir kitus darbus.

 
Pastolių nuoma – ekonomiškas variantas, kuris suteiks galimybę tuo įsitikinti ir pasinaudoti skirtingų tipų bendrovės Custers pastoliais.

Nuomos paslaugos privalumai

Pastolių nuoma pasinaudoję vartotojai mini šiuos paslaugos privalumus:

 • galima pasirinkti reikiamų charakteristikų pastolius;
 • esant didesnėms statybos apimtims nei buvo planuota, paprasta užsakyti didesnį kiekį pastolių ar pastolinių konstrukcijų;
 • lengva eksplotuoti;
 • pastoliai stabilūs ir tvirtai stovi ant pagrindindo;
 • pastoliai pristatomi į reikiamą vietą laiku.

Pastolių nuoma kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi dauguma Custers aliuminių pastolinių komponentų yra sukurti specialiai nuomos rinkai ir pasižymi mažais aptarnavimo kaštais. Siūlome Jums patvarius, maksimalius saugumo rodiklius atitinkančius įrenginius – pastolių nuoma kaina atitinka kokybę.
Pasinaudodami pastolių nuoma Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose, galėsite pamiršti visus su eksploatacija susijusius rūpesčius – pastolius pristatysime ir surinksime Jums patogioje vietoje. Garantuojame, kad mūsų siūloma pastolių nuomos kaina yra geriausias variantas kokybės atžvilgiu – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją.

Pastolių nuoma Vilnius, Savanorių pr. 219– atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės pastolius.Pastolių nuoma Vilniuje gera kaina iš daug metų pastolius projektuojančios bendrovės Custers – patrauklus pasiūlymas kiekvienam, kuris planuoja savo išlaidas ir privalumu laiko vartotojui draugišką konstrukcija bei lengvą surinkimą. Pastoliai nuoma Vilniuje – patogu naudoti ir ten, kur darbo sąlygos pavojingos.

 

Pastoliu nuoma

Custers pastolių nuoma

 

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/pastoliu-nuoma">
YouTube
LinkedIn
Instagram