Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Pastoliai vilkikams, jų remontui ir priežiūrai - aivena.lt
Select Page

Pastoliai vilkikams

Autotransportui skirti pastoliai ir darbinės platformos pritaikytos saugiam vilkikų ir puspriekabių aptarnavimui ir priežiūrai tiek iš priekinės, tiek iš galinės ar šoninės dalies. Pastoliai užtikrina patogų priėjimą prie bet kurios vilkiko ar puspriekabės dalies. Pastoliai pagaminti iš aukštos klasės aliuminio, kas garantuoja jų lengvumą ir tuo pačiu tvirtą konstrukciją. Pastoliai yra greitai surenkami, todėl pasieksite norimą aukštį nesugaišdami daug laiko. Mobilūs pastoliai vilkikams ypač tvirtai stovi, esantys fiksatoriai prie ratukų užtikrina pastolių stabilumą dirbant vienoje vietoje. Pastoliai yra pritaikyti naudoti viduje ir lauko sąlygomis.

Pastoliai puspriekabių valymui

Pastoliai, pagaminti iš standartinių Custers komponentų ir specialių elementų, yra pritaikyti patogiam priėjimui prie vilkikų puspriekabių. Po ilgų kelionių vilkikų pusriekabėms yra būtina techninė apžiūra ir priežiūra. Šie pastoliai puikiai tinka puspriekabių valymui nuo ledo, plovimui ir kitiems darbams, kur reikalingas lengvas priėjimas prie puspriekabės stogo. Pastoliai naudojami vidaus ir lauko sąlygomis. Mobilūs pastoliai pasižymi stabilumu ir tvirtumu, kas užtikrina saugų darbų aukštyje.

Pastolių aikštelės plotis yra 0,7m., o aukštis 3,2m. Užlipimui ant pastolių yra naudojamos kopėčios.

 

 

 

 

 

 

Pastoliai vilkikų remontui

Custers pastoliai vilkikams yra puikus sprendimas darbui su vilkiko kabina. Aliuminiai pastoliai yra saugūs ir patogūs darbui tiek su kabinos priekine, tiek su galine dalimi. Pastolių išplečiama viršutinė platforma bei darbinis aukštis 3,5 arba 4,7m. leis lengvai dirbti aplink visą vilkiko kabiną. Šie pastoliai užtikrina saugų darbą prie vilkinkų, nes turi plačias gumines apsaugines juostas. 

  • Darbinis aukštis 3,5 ir 4,7 m.
  • Priėjimas prie kabinos tiek iš priekio tiek iš galo
  • Pastoliai aprūpinti apsaugine gumine juosta
  • Ištraukiama viršutinė platforma
  • Pastoliai su ratais bei atraminėmis kojomis

 

 

Vilkikų kabinų pastoliai Corona

Custers Corona aliuminiai pastoliai yra puiki alternatyva profesonaliems vilkikų pastoliams. Išplečiama viršutinė platforma bei darbinis aukštis 3,5 arba 4,7m. leis lengvai dirbti aplink visą vilkiko kabiną. Šie pastoliai taip pat turi plačias gumines apsaugines juostas. 

  • Darbinis aukštis 3,5 ir 4,7 m.
  • Priėjimas prie kabinos tiek iš priekio tiek iš galo
  • Pastoliai aprūpinti apsaugine gumine juosta
  • Aliuminiai pastoliai su ratais
  • Pastoliams dažniausiai naudojamos standartinės bokštinių pastolių Corona dalys

4 + 15 =

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/pastoliai-vilkikams">
YouTube
LinkedIn
Instagram