Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Tarpininkavimo paslauga - Aivenos statybinė technika
Select Page

Reikalingas keltuvas, krautuvas, ekskavatorius ar kita statybinė technika? Mūsų ilgametė patirtis perkant ir parduodant įvairią techniką Jums tikrai pravers. Investicija į sunkiasvorę techniką yra gan didelė, tad visada norisi, kad įsigijus nereikėtų galvoti apie technikos remontus darbų eigoje. Jau ne vieną dešimtį statybinės technikos įsigyjome patys ir padėjome įsigyti Lietuvos, Baltijos, Baltarusijos ir Rusijos stambiems ir pavieniams klientams. Mūsų žinios ir patirtis užtikrina, kad klientas gautų techniškai tvarkingą, gerai veikiančią, patikimą naudotą techniką: keltuvai, krautuvai, ekskavatoriai, betono technika, kelių tiesimo įrenginiai.

Kodėl verta naudotis mūsų tarpininikavimo paslaugomis?

  • gerai išmanome apie techniką ir jos pagrindinius gedimus bei problemas;
  • nuolatos stebime Europos rinką ir lyginame naujai atsiradusius naudotos technikos pasiūlymus;
  • padedame klientui greičiau išsirinkti ir pigiau įsigyti;
  • žinome, kaip veikia aukcionai Europoje;
  • turime patirties transportuojant įvairių gabaritų techniką;
  • nusipirkus apžiūrime ir įvertiname, pasiūlome priežiūros ir remonto paslaugas prireikus.

Į rinką plūsta naudota technika, tad nuolatos stebime Europoje vykstančius aukcionius, lyginame kainas ir išrenkame optimaliausią sprendimą savo klientams. Dažnas pamatęs gausą pasimeta besirenkant, tad mūsų tikslas – konsultuoti ir pasiūlyti tinkamiausią variantą. Turime patirties, kaip transportuoti ir atsiskaityti už techniką įgytą aukciono metu.

Mūsų klientai stambios ir mažos įmonės ir privatūs klientai, kurie pasitiki, kad išrinksime ir padėsime nusipirkti tik tvarkingą ir gerai veikiančią techniką.

 

 

15 + 15 =

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/tarpininkavimo-paslauga">
YouTube
LinkedIn
Instagram