Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Pastoliai ir bokšteliai gera kaina, Nuoma ir pardavimas | www.aivena.lt
Select Page

Pastoliai

Dirbant statybos darbus pastoliai – būtinas įrenginys, kurio pagalba saugiai ir greitai pasiekiamas norimas aukštis. Darbas dideliame aukštyje yra ne tik sunkus, bet ir pavojingas, tad kokybiški įrankiai užtikrina komfortą ir leidžia sutaupyti laiko efektyviai atliekant remonto, renovacijos ar kitus statybos darbus, kai reikia pasiekti aukščiau, nei gali žmogaus ištiestos rankos. Pasirinkus tinkamiausius įrankius darbui apsaugosite statybvietėje dirbančius darbuotojus nuo kritimo pasekmių ir sužeidimų.

CUSTERS® PASTOLIAI IR JŲ TIPAI

Mūsų įmonė daugiau nei 10 metų rinkai pristato Olandijos gamintojo Custers® produkciją. Atstovaujamas Olandų gamintojas Custers® turi ilgametę patirtį projektuojant ir gaminant įvairaus tipo aliuminius bokštelius. Mūsų siūlomi aliuminiai pastoliai atitinka visus Europos sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus. Juolab, yra suteikiama garantija tam tikroms pastolių dalims, kas užtikrina gamintojo gaminamų prekių patikimumą ir aukštą kokybę.

Pastolių privalumai:

– aukštos kokybės aliuminio lydinio konkstrucija yra ypatingai lengva;
– pastolius lengva ir paprasta sumontuoti ir išmontuoti;
– lengvumas ir pertvarų tvirtumas užtikrina konkstrucijos patikimumą, kuri ypač tvirtai stovi;
– aukštos kokybės aliuminio konstrukcija yra skirta intensyviam naudojimui ir užtikrina šių pastolių ilgaamžiškumą;
– tinka ir sudėtingoms oro sąlygoms.

Galime pasiūlyti nuo individualių iki įvairių standartinių išmatavimų ir dyžių pastolius už prieinamą kainą, nesvarbu pasirinksite nuomai ar įsigyjimui. Turime didelį papildomų detalių pasirinkimą,  kurių pagalba užtikrinsite saugumą, patogumą,  transportavimo klausius bei leis padidinti darbo efektyvumą.

Suskleidziami pastoliai

Suskleidžiami mobilūs pastoliai

Custers® suskleidžiamas mobilus bokštelis – puikus sprendimas vidaus darbams, kai darbo vietą reikia dažnai keisti. Sulankstomi pastoliai būtinas pagalbininkas namuose, garaže, biure ar gamykloje kai darbo aukštis neviršija 4 m. Aliuminis bokštelis lengvas, tvirtos konstrukcijos ir greitai surenkamas, pagamintas iš dviejų pagrindinių dalių.
Daugiau informacijos>>

Fasadiniai pastoliai

Fasadiniai pastoliai

Custers® fasadiniai pastoliai lengvai sumontuojami ir turi labai plačias panaudojimo galimybes. Fasadiniai pastoliai skirti prieiti prie pastato fasado, kai atliekami renovacijos, dažymo, šiltinimo, stogų tvarkymo ir kiti darbai.
Daugiau informacijos>>

pastoliai

Mobilūs bokštiniai pastoliai

Custers® mobilūs bokšteliai – lenvai surenkami, atitinka visus aukštuminių įrengimų saugaus darbo reikalavimus. Siūlome platų pasirinkimą gerai žinomo gamintojo Custers® įvairaus dydžio ir aukščio mobilius bokštinius pastolius skirtus tiek profesionaliam naudojimui, tiek megėjams. Daugiau informacijos>>

Laiptiniai boksteliai

Laiptiniai pastoliai

Custers® laiptiniai bokšteliai – skirti profesionaliam naudojimui, pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, kuris užtikrinana bokštelio patvarumą ir ilgaamžiškumą.
Daugiau informacijos>>

 

Pastoliai laiptinėms

Pastoliai laiptinėms

Custers® pastoliai laiptinėms – skirti dirbti erdvėse, kur yra pakopinis pagrindas ir sunku prieiti darbo vietą aukštai. Ilgas platformos atidarymo liukas bei tvirtinimai prie sienos leidžia saugiai dirbti darbo vietoje.
Daugiau informacijos>>

Stoginiai pastoliai

Stoginiai pastoliai

Custers® stogo pastoliai – nepakeičiamas pagalbininkas atliekant stogo ar dūmtraukių priežiūrą, kai darbo sąlygos ypač pavojingos ir reikalauja papildomos įrangos stabiluoti darbo pagrindą.
Daugiau informacijos>>

Pastoliai vilkikams

Pastoliai vilkikų aptarnavimui

Vilkikams skirti bokšteliai ir darbinės platformos pritaikytos saugiam vilkikų ir puspriekabių aptarnavimui ir priežiūrai tiek iš priekinės, tiek iš galinės ar šoninės dalies. Darbinė platforma užtikrina patogų priėjimą prie bet kurios vilkiko ar puspriekabės dalies.
Daugiau informacijos>>

Aviaciniai pastoliai

Aviacinės aliuminės platformos

Custers® aviacijos sektoriui skirtos aliuminės platformos – efektyvus sprendimas palengvinantis darbą aptarnaujant įvairaus dydžio orlaivius, malūnsparnius ar sraigtasparnius.

Daugiau informacijos>>

Ieškote, kas nuomoja ar parduoda pastolius? Galime pasiūlyti aukščiausios kokybės, visus saugumo reikalavimus atitinkančius gamintojo Custers siūlomus pastolius , kuriuos galėsite išsirinkti pagal savo poreikius. Kokybiškos įrangos pardavimas yra vienas pagrindinių mūsų siekių, tad galime pasiūlyti Jums gausų prekių asortimentą, kuriame kiekvienas suras labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą. Pas mus rasite skirtingų tipų ir aukščių bokštelių, tad beliks išsirinkti, kas labiau domina – pardavimas ar nuoma. Naudotų pastolių pardavimas – galimybė įsigyti stabilius ir tvirtus techniškai tvarkingus įrenginius pigiau. Užtikriname saugumą – visi Custers firmos aliuminiai bokšteliai atitinka Europos Sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus. Vilniuje pastolius pristatome nemokamai. Mus rasite Vilniuje adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu. Mes siekiame pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą, siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrenginius.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/pastoliai">
YouTube
LinkedIn
Instagram