Select Page

UAB „Aivenos statybinė technika“ prekiauja statybinės technikos atsarginėmis dalimis. Statybinė technika reikalauja kruopščios priežiūros ir laikui bėgant neretai tenka atnaujinti vieną ar kitą dalį, kad ir toliau būtų galima tinkamai atlikti visus suplanuotus darbus. Visuomet pravartu turėti keletą atsarginių detalių tam, kad ateityje būtų išvengta rimtesnio remonto ar įrangos keitimo. Atsarginių statybinės technikos dalių sandėliavimas ir priežiūra nereikalaus didelių pastangų, tačiau galėsite jaustis saugiai, kadangi jau būsite pasiruošę netikėtoms situacijoms.

Tiems, kurie ieško patikimų ir patvarių atsarginių dalių vertėtų iš arčiau susipažinti su mūsų pasiūlymais. Prekiaujame įvairių gamintojų atsarginės dalimis – pas mus rasite Grove, Hatz, Haulotte, Genie, Skyjack, Manitou ir kitų savo vardą rinkoje jau pelniusių prekės ženklų produkcijos. Tai įmonės, kurias klientai lengvai atpažįsta ir vertina dėl aukštos kokybės ir visus lūkesčius bei poreikius atitinkančių atsarginių dalių. Mūsų asortimente yra minėtų firmų gaminamos hidraulinės sistemos dalys, elektros įrangos dalys, važiuoklės ir transmisijos dalys, valdymo pultai, vairalazdės ir kitos statybinės technikos dalys. Orientuojamės į rinkos poreikius ir daug dėmesio skiriame klientų lūkesčių analizei, todėl galime pasiūlyti gausų atsarginių dalių pasirinkimą – pas mus greitai ir lengvai galėsite atrasti įrenginio tipą ir Jūsų poreikius atitinkantį variantą. O jei nerasite ko ieškote, susisiekite, būtinai padėsime.

Vienas pagrindinių mūsų tikslų ir siekių – pelnyti kliento pagarbą ir pasitikėjimą, todėl siūlome aukščiausios kokybės, visus saugumo reikalavimus atitinkančias statybinės technikos atsargines dalis, kurios tarnaus tikrai ne vienerius metus ir leis išvengti papildomų problemų bei užtikrins greitą ir saugią darbų eigą. Siekdami geriausių rezultatų ir nepriekaištingos kokybės, prieš paleidžiant į prekybą, kiekvieną dalį apžiūrime.

Prekiaujame detalėmis, kurios pagamintos iš patvarių medžiagų, todėl galime užtikrinti, jog dalys bus tvirtos ir maksimalų laikotarpį džiugins savo ilgaamžiškumu. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, visuomet stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl visas atsargines dalis galite nusipirkti itin gera kaina.

Turite klausimų, o gal neišsirenkate tinkamiausio varianto? Susisiekite su mumis ir mielai suteiksime Jums visą detalią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas ir produkciją.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/statybines-technikos-atsargines-dalys">
YouTube
LinkedIn
Instagram