Select Page

Pastolių pardavimas

Esame oficialūs Custers aliminių pastolių gamintojo, vieno iš pastolių produkcijos gamybos lyderio pasaulyje, atstovai Lietuvoje.

Custers moduliniai aliuminiai pastoliai šiuolaikiniame statybų sektoriuje yra vieni saugiausių, patvariausių, ir, surinkimo atžvilgiu, paprasčiausių pastolių. Nepriekaištingą reputaciją šis gamintojas užsitarnavo per kelis dešimtmečius, tiekdamas pastolių sprendimus tokiems klientams, kaip statybų, oro linijų, nuomos įmonės ir t.t. Custers sistemos, su daugiau nei 360 skirtingų komponentų, pasižymi neribotu universalumu, surinkimo, panaudojimo ir kombinacijų galimybėmis, lengvumu surenkant ir patvarumu. Šie pastoliai suteiks Jums neribotas galimybes saugiai, patogiai, ir efektyviai atlikti statybos darbus dideliame aukštyje.

Mūsų siūloma produkcija atitinka visus atskirų Europos valstybių saugumo standartus, yra sertifikuoti ir testuoti, todėl užtikriname visišką saugumą ten, kur jis svarbiausias. Mes prekiaujame:

  • fasadiniais pastoliais;

  • suskleidžiamais pastoliais;

  • mobiliais bokštiniais pastoliais;

  • laiptiniais bokšteliais;

  • stoginiais pastoliais;

  • pastolių priedais

Maloniai kviečiame susisiekti, ir pakonsultuosime Jus bet kokiu, su pastolių pasirinkimu susijusiu, klausimu. Mūsų profesionalūs konsultantai suteiks reikiamą informaciją, ir padės išsirinkti individualų, bei kainos ir kokybės atžvilgiu priimtiniausią variantą.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/pastoliu-pardavimas">
YouTube
LinkedIn
Instagram