Select Page

Krautuvai statybose yra nepamainomas pagalbininkas – jų dėka galima atlikti įvairius aukščiau esančius darbus. Naudojantis šiuo įrenginiu, galima nuvažiuoti nedidelius atstumus ir pakelti žmones ar daiktus į pageidaujamą aukštį. Pagal savo techninius duomenis ir galimybes, krautuvai yra skirstomi į šakinius ir teleskopinius. Įvertinus būsimų darbų pobūdį ir krautuvų privalumus, tinkamiausią variantą išsirinkti bus kur kas paprasčiau.

Tais atvejais, kai į didesnį aukštį reikia pakelti sunkias medžiagas ar krovinius, vertėtų pagalvoti apie šakinių krautuvų naudojimą. Šio modelio įrenginiai turi didelę keliamąją jėgą, todėl visus statybos darbus pavyksta atlikti ypač efektyviai – vienu kartu galima pakelti kur kas didesnį svorį, todėl sutaupoma papildomo laiko.

Stebina ir gausus šakinių krautuvų pasirinkimas – priklausomai nuo poreikių, galima rinktis krautuvus, kurie yra varomi elektra, benzinu, dyzelinu ar dujomis. Elektriniai šakiniai krautuvai labiausiai patinka tiems, kurie stengiasi neteršti aplinkos išmetamosiomis dujomis ir siekia kaip įmanoma sumažinti triukšmo lygį. Dirbant su elektriniu krautuvu, darbo našumas priklauso nuo to, kiek laiko gali veikti maitinimo baterija, todėl kitomis kuro rūšimis varomi įrenginiai vis dar nepraranda savo populiarumo.

Teleskopiniai krautuvai savo funkcijomis yra labai panašūs į šakinius, tačiau tai šiek tiek universalesnis variantas, kadangi ant įrenginio yra įmontuota speciali strėlė. Jos pagalba galima pasiekti sunkiau prieinamas vietas didesniame aukštyje ir tuomet, kai reikalingas kompaktiškas ir manevringas judėjimas. Su teleskopiniais krautuvais patogu transportuoti krovinius ir pakelti reikalingas medžiagas.

Galutinis pasirinkimas priklauso ir nuo modelio charakteristikų – vertėtų įvertinti keliamąją galią ir kokį aukštį keltuvas gali pasiekti. Įrenginys turi būti tvirtas ir patvarus, kad būtų galima saugiai jaustis ir tais atvejais, kai darbo sąlygos nėra itin patogios.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/kokio-tipo-krautuva-statybose-rinktis">
YouTube
LinkedIn
Instagram