Select Page

Greičiausiai, kad pagrindiniu statybų sezono metu, nėra tokios statybų bendrovės, kuri nebūtų pasinaudojusi pastolių nuoma. Mūsų nuomos paslaugomis naudojasi tiek maži, tiek didieji statybų vystytojai. Tai nauda, kuri matuojama ne tik lėšomis, bet ir sutaupytu laiku.
Pabandykite įsivaizduoti situaciją, kurioje Jūs esate pakankamai didelę patirtį statybų sektoriuje turinti įmonė. Savo ar nuomojamuose sandėliuose turite pakanakami didelį kiekį pastolių, kuriuos naudojate atliekant pagrindinius statybų darbus. Šylant orams artėja ir statybų sezonas, todėl dalinti ir skirstyti pastolius į objektus tenka dar ankščiau. Viskas, atrodytų vyksta sklandžiai, darbų užsakovų vis daugėja ir vieną dieną suprantate faktą, kad darbams naujuose objektuose galite pritrūkti pastolių. Tikėtina, kad tokia situacija veda prie neatliktų darbų arba jų vykdymo atsisakymo. Štai tokiose situacijose naudingais Jums galime būti mes.
Mūsų siūlomos pastolių paslaugos ir lanksčios sąlygos leidžia išspręsti kilusį pastolių trūkumo statybos objektose klausimą. Greičiausiai, kad nėra tokios statybų bendrovės, kuri iš anksto galėtų numatyti, kiek klientų kreipsis į juos ir kiek, bei kokio dydžio objektuose teks dirbti naujo sezono metu. Todėl papildomai investuoti ir užkrauti sandėlius vien tik pastoliais benrovėms nebūtų naudinga. Tad, kodėl gi nepasinaudojus patogia, naudinga bei gelbėjančia įvairiose situacijose paslauga – pastolių nuoma?
Mes suprantame kiekviena kliento reikalavima, kad ne viskas priklauso nuo kainos. Dirbant sudėtinguose objektuose svarbiausias prioritetas yra saugumas. Todėl galime garantuoti, kad mūsų siūlomi nuomai pastoliai atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus. Darbus galėsite įgyvendinti ne tik sklandžiai bet ir saugiai.
Kita priežastis dėl kurios vertėtų rinktis mūsų nuomos paslaugas yra Jūsų laiko taupymas. Mes esame pasiruošę pastolius pristatyti į bet kurį objektą ir jį sumontuoti. Jūs išmanote savo darbus puikiai, lygiai tuo pačiu galime atsakyti ir mes. Tad, po paslaugų užsakymo nesugaišite laiko aptarnavimui, pastoliai bus surinkti arba išrinti sutartu laiku ir atsisakyti tokio pasiūlymo būtų nenaudinga.
Kokius pastolius mes galime pasiūlyti?
Suprantame, kad darbų našumas statybų sektoriuje priklauso ir nuo naudojamų įrankių kokybės. Galime pasiūlyti įvairių rūšių pastolius net ir pačių sudėtingiausių pastatų bei jų erdvių statybos ar remonto darbų atlikimui.
Mūsų siūlomi pastoliai:
Pastoliai
* Nuomojami stoginiai pastoliai – saugiam darbui virš stogų;
* Laiptinių pastolių nuoma – darbams sudėtingose erdvėse;
* Suskleidžiamų mobilių pastolių nuoma – dažnam poreikiui judėti atliekant darbus;
* Fasadinių pastolių nuoma – šiltinimui, apdailos darbams, kai keliamas darbo našumo reikalavimas;
* Mobilių bokštinių pastolių nuoma – kai norima paisiekti itin aukštas pastato erdves.
Atraskite kokybę, o dėl kainos galimybę tartis rasime visada.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/kodel-verta-nuomotis-pastolius">
YouTube
LinkedIn
Instagram