Select Page

Pastoliai yra vienas iš svarbiausių įrankių statybų versle. Be šio pagalbininko neišsiverčia nei mažos stybų bendrovės, nei didieji statybinių projektų vystytojai. Todėl pasirūpinti kokybišku vienu iš pagrindinių įrankių statyboms yra labai naudinga.
PastoiaiKo gero, kad pastoliai yra ir vienas seniausių įrankių, kurie skirti ne tik statybų, remonto ar apdailos darbų įgyvendinimui. Jų atsiradimo šaknys randamos senovės Egipte ir nuo to laiko pastoliai buvo nuolatos tobulinami, bandomos įvairios medžiagos bei ieškomas kuo didesnis saugumas. Nes lyginant su Egipte pastatymis piramidėmis, pastatų aukštuminiai parametrai taip pat keitėsi, buvo nuolatos tobulinami statinių techniniai sprendimai, didėjo ir patys pastatai. Todėl prie nuolatinių technikos bei statybai skirtų įrankių tobulinimui sąrašo buvo prijungti ir pastoliai. Prieš kelis amžius virvių sutvirtinimus pakeitusios metalinės konstrukcijos sukūrė tikrą revoliuciją pastolių gamyboje ir iki šiol šios technolohijos tvirtinamos nuolatiniais sprendimais, kurie yra skirti aukštų pastatų statyboms, remontui, apdailai bei saugumui užtikrinti.

BokšteliaiŠiuolaikiški pastoliai lyginant su ankstesniais yra kur kas lengvesni, tvirtesni ir žinoma – kur kas saugesni. Statybų bendrovės nepriklausomai nuo jų dydžio džiaugiasi galėdamos savo versle panaudoti patogius ir saugius įrankius – pastolius. Jų dėka darbų atlikimo laikas ženkliai sumažėjo, nebereikia tiek daug darbo jėgos norint surinkti ar išrinkti pastolius. O šiuolaikiški sprendimai kiekvienam leidžia pasirinkti įrankius pagal poreikį.
Įvairios rūšys pastolių leidžia statybininkams ar įvairias kitas palsaugas teikiančioms įmonėms priimti tiek sau, tiek klientams tinkamus sprendimus. Pavyzdžiui, bokštiniai pastoliai leidžia išspręsti darbų saugumo klausimus ir darbų atlikimą dideliame aukštyje. Fasadiniai pastoliai leidžia spręsti pastatų fasadų statybos ar remonto darbų klausimus efektyviau ir greičiau. Šie pastoliai gali dengti vieną ar kelias pastatų sienas, todėl atliekant darbus negaištamas laikas pastangoms norint pereiti prie kito sienos ploto. Tai yra pasirinkimas daugelio statybų bendrovių, nuo mažo iki didžiausio. Mobilūs ir suskleidžiami pastoliai padeda išspręsti visus darbų klausimus mažose ar sunkiai prieinamose statybų erdvėse. Jie yra gan lengvi ir mobilūs, todėl negaištamas laikas jų surinkimui arba suskleidimui ir perkėlimui į kitą objekto vietą. Stogus dengiantys ir remonto darbus siūlantys jau yra susipažinę su aukštos kokybės pagalbininkais, kurie yra vadinami stoginiai pastoliai. Šių pastolių pagalba stogų dengimo, remonto ar valymo darbai vyksta kur kas sklandžiau, patogiau ir svarbiausia – saugiau tiek dirbantiems, tiek sudėtingesnėms stogo konstrukcijoms. Profesionalūs stogų meistrai gali patvirtinti, kad norint darbus atlikti per sutartą laikotarpį ir tam negaištant begales laiko yra puikiai tarnaujantys įrankiai – stoginiai pastoliai.
Jei dar nesate išbandę patogų įrankį statybų darbuose, kad nesugaištumėte laiko ir energijos, siūlome rinktis pastolius, kurie padės spręsti statybų, remonto, apdailos bei saugumo darbe klausimus.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/kodel-pastoliai-tokie-svarbus-satybos-sektoriuje">
YouTube
LinkedIn
Instagram