Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Keltuvo nauda statybose
Select Page

Norint, jog statybos darbai vyktų produktyviai, būtina pasirūpinti tinkamais įrenginiais. Priklausomai nuo darbų pobūdžio ir vietos, darbams galima rinktis pastolius, krautuvus ar keltuvus. Pastarieji ypač naudingi tais atvejais, kai darbai vyksta aukščiau, nei galima pasiekti rankomis. Šių įrenginių pagalba galima kelti ne tik žmones, bet ir sunkesnes medžiagas ar krovinius – viskas priklauso nuo pasirinkto keltuvo tipo.

Tais atvejais, kai reikalinga didesnė keliamoji galia, geriausia rinktis žirklinio tipo keltuvus, kurie veikia spyruoklės principu ir pasižymi stabilumu. Šis prietaisas pritaikytas dirbti tiek viduje, tiek lauke – net ir itin sunkų krovinį keltuvo pagalba pakelsite be papildomų pastangų.

Kai statybos darbai vyksta gerokai aukščiau ir reikia atlikti sudėtingus manevrus, patartina rinktis teleskopinio tipo keltuvus. Šie įrenginiai gali pakelti šiek mažesnio svorio krovinius, lyginant su žirkliniais, tačiau atliekant įvairius lauko darbus, kur kas svarbiau yra pasiekti sunkiai prieinamas vietas.

Tuomet, kai dažnai tenka keisti darbo vietą, tačiau vis dar reikalingas manevringumas, vertėtų pagalvoti apie priekabos tipo keltuvus. Tokie keltuvai gali pakeisti kopėčias ar pastolius, suteikdami galimybę greitai pasiekti pageidaujamą aukštį ir išlaikyti darbo tempą, kadangi vienu metu šiuo įrenginiu gali dirbti du operatoriai.

Kaip keltuvas veikia ir autobokštelis, kuris tiks remonto, šiltinimo ar kitiems statybos darbams. Autobokšteliai pasižymi mobilumu ir padeda paspartinti visus darbų eigą.

Visų tipų keltuvus naudoti statybose patogu, nes šie įrenginiai yra greitai surenkami ir lengvai transportuojami – naudojantis keltuvų nuomos paslauga, nereikės galvoti ir apie sandėliavimą. Juos paprasta valdyti, tačiau renkantis vertėtų atkreipti dėmesį, jog įrenginiai atitiktų visus keliamus saugumo reikalavimas – tik tokiu atveju visais keltuvų privalumais galėsite naudotis be šalutinių pasekmių.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/keltuvo-nauda-statybose">
YouTube
LinkedIn
Instagram