Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Priekabos tipo keltuvu nuoma ir pardavimas - aivena.lt
Select Page

Priekabos tipo keltuvu nuoma

Priekabos tipo keltuvai pritaikyti lauko darbams – šie įrenginiai yra lengvai transportuojami, todėl itin patogu su jais dirbti tuomet, kai lauko darbai yra atliekami skirtingose vietose. Naudojami statybos aikštelėse ir pramonės įmonėse priekabos keltuvai gali pasiekti ir sunkiau prieinamas vietas, kadangi keltuvo krepšys su viršutinės strėlės pagalba automatiškai pakyla iki darbo vietos.

priekabos tipo Keltuvas

Omme 1050EZ, 2005 m priekabos tipo keltuvas

Kaina: 7300 eur + PVM

Daugiau informacijos – tel. +37069982996
arba el. p. info@aivena.lt

 

 

 

Priekaba keltuvas – puiki alternatyva kopėčioms ar pastoliams, kuri užtikrins maksimalų saugumą ir leis sutaupyti papildomo laiko, kadangi šie įrenginiai pritaikyti dviem operatoriams. Skirtingi dydžiai, platformų aukščiai ir keliamoji galia suteiks galimybę mūsų asortimente išsirinkti labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą, o po to nuspręsti – priekabos keltuvo pardavimas ar nuoma.
Priekabos tipo keltuvo nuoma suteikia galimybę išbandyti skirtingų tipų įrenginius, įsitikinti jų kokybe ir apsispręsti dėl įsigijimo. Nauji, naudoti priekabos tipo keltuvai pasižymi patraukliu kaina ir patvarumu – specialios atramos suteikia įrenginiui stabilumo ir paskirsto svorį, todėl dirbdami galėsitės jaustis saugiai ir patogiai. Priekabos tipo keltuvo nuoma – galimybė sutaupyti papildomų lėšų ir visus privalumus išbandyti patiems.
Priekabos tipo keltuvas kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi visuomet pateikiame Jums geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų asortimente kompaktiški, lengvai transportuojami įrenginiai – susisiekite su mumis ir suteiksime Jums detalią informaciją.
Priekabos tipo alkūniniai keltuvai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 182A – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/keltuvai/priekabos-tipo-keltuvu-nuoma">
YouTube
LinkedIn
Instagram