Warning: Creating default object from empty value in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aivena/domains/aivena.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Bokštelių nuoma - Aivenos statybinė technika
Select Page

Bokštelių nuoma

Bokštelis/keltuvas – universalus bei daugiafunkcinis Jūsų remonto ir statybos darbų, reikalingų atlikti dideliame aukštyje, sprendimas, pasižymintis stabilumu, lengvu valdymu, ir didele krovos galia, bei leidžiantis saugiai darbuotis sunkiai pasiekiamose vietose.

Nuomojame keltuvus, padėsiančius lengvai ir greitai atlikti darbus dideliame aukštyje. Mūsų nuomojama produkcija yra skirta įvairiems, tiek lauko, tiek vidaus, darbams. Naudodamiesi mūsų keltuvu, galėsite efektyviai darbuotis su telekomunikacijų, ventiliacijos, elektros sistemomis, taip pat dideliame aukštyje atlikti tokius darbus, kaip virinimas, plovimas, įvairių sistemų įrengimas ir remontas. Mūsų nuomojamų keltuvų asortimentą sudaro:

  • žirkliniai (dyzeliniai ir elektriniai) keltuvai;

  • priekabos tipo keltuvai;

  • teleskopiniai keltuvai;

  • teleskopiniai krautuvai.

Visa mūsų nuomojama technika periodiškai tikrinama ir atitinka visus techninius reikalavimus, todėl garantuojame, kad pasirinkę mūsų siūlomą techniką, darbus atliksite sklandžiai ir kokybiškai. Drąsiai susisiekite, ir pakonsultuosime Jus visais rūpimais klausimais.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/boksteliu-nuoma">
YouTube
LinkedIn
Instagram