Select Page

Aliuminė darbinė aikštelė

Custers® aliuminės aikštelės – idealus sprendimas jungiant nutolusius pastolius. Dažniausiai komplektuojamos su vienu turėklu. Tačiau Jums pageidaujant, pristatysime aikšteles su dviem turėklais. Produktas patvarus, išlaiko didelį svorį, turi profiliuotą pagrindą.

Aliuminės aikštelės

  • Jungia nutolusius pastolius.
  • Galimi ilgiai: 4, 5, 6, 7 ar 7.5 m.
  • Plotis: 0.7 m.
  • Maksimali apkrova: 200 kg/m2.
  • Aikštelė turi integruota apsauginį bortelį.

Pastolių aliuminė aikštelė – idealus sprendimas, kai norima sujungti nutolusius pastolius. Jos dažniausiai komplektuojamos su vienu turėklu, tačiau esant poreikiui, galime pristatyti aikšteles su dviem turėklais.
Pastolių pardavimas ar nuoma – bet kuriuo atveju rekomenduojame naudoti aikštelę, kuri suteiks papildomą saugumo ir komforto jausmą. Custers pastolių darbinė aikštelė – patvarus produktas, kuris lengvai išlaiko didelį svorį ir turi profiliuotą pagrindą.
Prieš pradedant darbą reikėtų įsitikinti, jog pastoliai pastatyti stabiliai ir visuomet stebėti, kas vyksta apačioje – tai padės užtikrinti saugią darbo aplinką. Mūsų siūloma produkcija atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus – aikštelėje yra integruotas apsauginis bortelis, kuris yra rekomenduojamas tuomet, kai aikštelė stovi aukštesniame nei 50 centimetrų aukštyje. Aikštelės plotis – 0,7 m, maksimali apkrova – 200 kg/m2, tačiau rūpindamiesi Jūsų saugumu, rekomenduojame pastolių neapkrauti nereikalingais daiktais, o baigus darbą, viską nukrauti ir pastolius palikti visiškai tuščius.
Gausiame asortimente galėsite išsirinkti skirtingų ilgių aliumines aikšteles, kurias lengvai pritaikysite prie bet kokio tipo pastolių. Darbinė aliuminė aikštelė kaina nenustebins mūsų klientų, kadangi stengiamės, jog kaina visuomet atitiktų siūlomų įrenginių kokybę – mūsų tikslas pelnyti klientų pagarbą ir pasitikėjimą siūlant aukščiausios kokybės pastolius ir jų priedus.
Nauji, naudoti pastoliai Vilniuje, adresu Savanorių pr. 219 – atvykite ir iš arčiau susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu.

Call Now
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/aliumine-aikstele">
YouTube
LinkedIn
Instagram