Select Page

Statybinės technikos atsarginių dalių prekyba

UAB „Aivenos statybinė technika“ prekiauja statybinės technikos atsarginėmis dalimis. Statybinė technika reikalauja kruopščios priežiūros – laikui bėgant, neretai tenka atnaujinti vieną ar kitą detalę, kad ir toliau būtų galima tinkamai atlikti visus suplanuotus darbus, todėl visuomet pravartu turėti keletą atsarginių detalių tam, kad ateityje būtų išvengta rimtesnio remonto ar įrangos keitimo. Atsarginių detalių sandėliavimas ir priežiūra nereikalaus didelių pastangų, tačiau galėsite jaustis saugiai, kadangi jau būsite pasiruošę netikėtoms situacijoms.

Tiems, kurie ieško patikimų ir patvarių atsarginių dalių, vertėtų iš arčiau susipažinti su mūsų pasiūlumais. Prekiaujame įvairių gamintojų atsarginės detalėmis – pas mus rasite Grove, Hatz, Haulotte ir kitų savo vardą rinkoje jau pelniusių prekės ženklų produkcijos. Tai įmonės, kurias klientai lengvai atpažįsta ir vertina dėl aukštos kokybės ir visus lūkesčius bei poreikius atitinkančių gaminių. Mūsų asortimente yra minėtų firmų gaminamas vairalazdės, smaragračio žiedai ir kitos ekskavatorių bei keltuvų dalys. Orientuojamės į rinkos poreikius ir daug dėmesio skiriame klientų lūkesčių analizei, todėl galime pasiūlyti gausų atsarginių dalių pasirinkimą – pas mus greitai ir lengvai galėsite atrasti įrenginio tipą ir Jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Vienas pagrindinių mūsų tikslų ir siekių – pelnyti Jūsų pagarbą ir pasitikėjimą, todėl siūlome aukščiausios kokybės, visus saugumo reikalavimus atitinkančias statybinės technikos atsargines dalis, kurios tarnaus ne vienerius metus, leis išvengti papildomų problemų ir užtikrins greitą ir saugią darbų eigą. Siekdami geriausių rezultatų ir nepriekaištingos kokybės, prieš paleidžiant į prekybą, kiekvieną dalį apžiūrime ir prižiūrime.

Prekiaujame detalėmis, kurios pagamintos iš patvarių medžiagų, todėl galime užtikrinti, jog dalys bus tvirtos ir maksimalų laikotarpį džiugins savo ilgaamžiškumu. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, visuomet stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl visas atsargines dalis galite nusipirkti itin gera kaina.

Turite klausimų, o gal neišsirenkate tinkamiausio varianto? Susisiekite su mumis ir mielai suteiksime Jums visą detalią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas ir produkciją. Statybinės technikos atsarginės dalys parduodamos Vilniuje, adresu Savanorių pr. 219 – kviečiame atvykti ir iš arčiau susipažinti su mūsų asortimentu.

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://aivena.lt/statybines-technikos-atsarginiu-daliu-prekyba">
YouTube
LinkedIn
Instagram